MATERIAŁY PROMOCYJNE

MATERIAŁY PROMOCYJNE

Każdy doświadczony muzyk wie, jak ważny jest wizerunek zespołu i dbanie o swoich fanów. Dobra promocja płyty również wymaga odpowiedniej oprawy poligraficznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że bez tych dodatków nawet najlepsza płyta często pozostaje niezauważona. W Mediapixel staramy się kompleksowo myśleć o Waszych potrzebach i dlatego przygotowaliśmy specjalne pakiety materiałów promocyjnych. Razem z pytą można zamówić u nas również:

  • pocztówki z wizerunkiem zespołu oraz miejscem na odwrocie na autografy i pamiątkowe wpisy z koncertu
  • bilety na koncert oraz inne wydarzenia kulturalne, w różnych kształtach, z perforacją, na dowolnym papierze, a nawet specjalne, pamiątkowe bilety drukowane techniką letterpress
  • plakaty- Naszą specjalnością są plakaty formatu A3 na eleganckim papierze kredowym o gramaturze 130-170 g. Idealne jako plakaty pamiątkowe, oraz do promocji w klubach. Wysoka jakość druku oraz możliwość dodatkowych uszlachetnień sprawiają, że takie plakaty budzą zainteresowanie, a nawet zachwyt.
  • wizytówki – oferujemy wizytówki standardowe oraz ciekawe, o różnych kształtach, na papierach niepowlekanych lub z zastosowaniem lakieru UV wybiórczo. W ofercie mamy również zaliczane do najbardziej ekskluzywnych na świecie wizytówki letterpress – tłoczone na papierze bawełnianym.
  • zaproszenia– wykonujemy ciekawe zaproszenia na koncerty oraz inne wydarzenia kulturalne. Mamy możliwość wycięcia zaproszeń w różnych kształtach oraz umieszczenia ich w stylowym etui. Dla wymagających proponujemy zaproszenia i kartki na papierze bawełnianym, z tłoczonymi elementami (letterpress).
  • metki- mogą stanowić ciekawy dodatek dołączony do płyty lub innego produktu z wydrukowanym logo lub specjalną dedykacją. Oferujemy metki różnej wielkości, w ciekawych kształtach i dowolnych kolorach.
  • naklejki- ten popularny gadżet można zamówić u nas w określonych kształtach i rozmiarach z Twoim niepowtarzalnym nadrukiem.

Realizujemy wyjątkowe projekty według indywidualnych oczekiwań. To opakowanie decyduje czy ktoś posłucha Twojej płyty, czy też zainteresuje się inną. Dlatego dokładamy starań, aby każda wyprodukowana u Nas płyta była niepowtarzalna i jak najbardziej zbliżona swym charakterem do muzyki jaką zawiera.

Jeśli jesteś zainteresowany wyceną skontaktuj się z nami telefonicznie lub opisz swój projekt używając formularza na stronie kontakt.

Jeśli chcesz wydać płytę w standardowym opakowaniu, zapraszamy na stronę 24cd.pl