KSIĄŻKA Z PŁYTĄ

KSIĄŻKA Z PŁYTĄ

To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy wraz z płytą chcą wydać książeczkę lub większą książkę i zamknąć ją twardą, kartonową oprawą. Opakowanie to prezentuje się zatem jak książka, jednak zawiera specjalne miejsce dedykowane na płytę umieszczoną do wyboru: w wyciętej kieszeni, na plastikowej tacce, w kopercie kartonowej z nadrukiem bądź na piankowym cypku.

Opakowanie dostępne jest w formacie CD i DVD (wyższe). Sprawdza się doskonale przy produkcji audiobook’ów, przewodników multimedialnych, kolekcjonerskich wydawnictw filmowych i muzycznych. Jest eleganckie i wspaniale prezentuje się na półce.

Produkujemy również książki w oprawie miękkiej w niskich nakładach i bardzo atrakcyjnych cenach.

Realizujemy wyjątkowe projekty według indywidualnych oczekiwań. To opakowanie decyduje czy ktoś posłucha Twojej płyty, czy też zainteresuje się inną. Dlatego dokładamy starań, aby każda wyprodukowana u Nas płyta była niepowtarzalna i jak najbardziej zbliżona swym charakterem do muzyki jaką zawiera.

Jeśli jesteś zainteresowany wyceną skontaktuj się z nami telefonicznie lub opisz swój projekt używając formularza na stronie kontakt.

Jeśli chcesz wydać płytę w standardowym opakowaniu, zapraszamy na stronę 24cd.pl