EKOPACK

EKOPACK

To nowoczesne opakowanie, które łączy w sobie elegancję z ekologią. Nie zawiera elementów plastikowych i w całości wykonane jest z materiałów biodegradowalnych. Płyta osadzona jest w odpowiednich nacięciach. Atutem tego opakowania jest waga i rozmiar- jest zdecydowanie lżejsze i cieńsze od tradycyjnych digipack’ów czy też popularnych javel-box’ów, dzięki czemu staje się bardziej przystosowane do przesyłek. Eko-pack można zadrukować z obu stron, przez co uzyskujemy całą przestrzeń na informacje, reklamę, zdjęcia.

Nasze eko-packi mogą składać się z 2,3,4 i 5 paneli i mieścić w sobie 1,2, 3 lub 4 dyski. Wysokość opakowania formatu CD to 125 mm, zaś formatu DVD 192 mm. Istnieje możliwość wycięcia kieszonki na książeczkę lub ulotkę. Dodatkowo opakowania można uszlachetnić folią matową lub błyszczącą.

Realizujemy wyjątkowe projekty według indywidualnych oczekiwań. To opakowanie decyduje czy ktoś posłucha Twojej płyty, czy też zainteresuje się inną. Dlatego dokładamy starań, aby każda wyprodukowana u Nas płyta była niepowtarzalna i jak najbardziej zbliżona swym charakterem do muzyki jaką zawiera.

Jeśli jesteś zainteresowany wyceną skontaktuj się z nami telefonicznie lub opisz swój projekt używając formularza na stronie kontakt.

Jeśli chcesz wydać płytę w standardowym opakowaniu, zapraszamy na stronę 24cd.pl