DIGIPACK

DIGIPACK

To jedno z najbardziej popularnych opakowań na płyty CD. Jest ono kartonowe, zaś płyta zamocowana jest na specjalnej plastikowej tacce (tzw. tray), która pewnie trzyma płytę na miejscu. Kartonowa podstawa jest podwójnie klejona, wykonana z najlepszej jakości materiałów. Jest to eleganckie opakowanie, które dzięki powierzchni kartonowej przeznaczonej do zadruku z obu stron pozwala na zamieszczenie dużej ilości treści i stworzenie ciekawej, indywidualnej oprawy graficznej. Atutem tych opakowań, oprócz eleganckiego wyglądu, jest ich trwałość i odporność na uszkodzenia w porównaniu z popularnymi opakowaniami plastikowymi.

W zależności od projektu można użyć druku CMYK lub Pantone. Dodatkowo druk można uszlachetnić folią matową lub błyszczącą, zastosować wybiórczy lakier UV, wytłoczenia, dodatkowe kolory pantone, a także folie złotą i srebrną na gorąco (patrz: uszlachetnienia).

Digipack dostępny jest w formacie CD (125mm) i DVD (187,5 mm) może składać się z 2,3,4 i 5 paneli i mieścić w sobie 1,2, 3 lub 4 dyski. Istnieje również możliwość dodania kieszonki na książeczkę, wizytówkę lub ulotkę.

Opakowanie digipack można zapakować w dodatkową kartonową obwolutę z nadrukiem, która zabezpieczy go i nada wydaniu ekskluzywny wygląd.

Realizujemy wyjątkowe projekty według indywidualnych oczekiwań. To opakowanie decyduje czy ktoś posłucha Twojej płyty, czy też zainteresuje się inną. Dlatego dokładamy starań, aby każda wyprodukowana u Nas płyta była niepowtarzalna i jak najbardziej zbliżona swym charakterem do muzyki jaką zawiera.

Jeśli jesteś zainteresowany wyceną skontaktuj się z nami telefonicznie lub opisz swój projekt używając formularza na stronie kontakt.

Jeśli chcesz wydać płytę w standardowym opakowaniu, zapraszamy na stronę 24cd.pl