Notice: Funkcja register_sidebar została wywołana nieprawidłowo. Nie ustawiono wartości id w tablicy argumentów dla panelu bocznego ”default”. Użyta zostanie wartość domyślna: ”sidebar-1”. Ustaw wartość argumentu id na ”sidebar-1”, aby ukryć to powiadomienie i zachować obecną zawartość panelu bocznego. Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.2.0.) in /home/server398462/ftp/migracja/mediapixel.com.pl/wp-includes/functions.php on line 3792
KOPERTA KARTONOWA - MediapixelMediapixel

KOPERTA KARTONOWA

KOPERTA KARTONOWA

To najprostsze, a zarazem najbardziej ekonomiczne rozwiązanie wśród opakowań kartonowych.

Koperty najczęściej wykorzystywane są na materiały szkoleniowe, upominki oraz dodatki do książek, katalogów i gazet. Idealne dla artystów i zespołów muzycznych, które chcą wydać swój singiel.

Mają estetyczny wygląd i wykonane są z wysokiej jakości kartonu. Można je zadrukować z dwóch stron co daje stosunkowo dużą powierzchnie na materiały informacyjne o zespole, czy też ciekawą grafikę.

Realizujemy wyjątkowe projekty według indywidualnych oczekiwań. To opakowanie decyduje czy ktoś posłucha Twojej płyty, czy też zainteresuje się inną. Dlatego dokładamy starań, aby każda wyprodukowana u Nas płyta była niepowtarzalna i jak najbardziej zbliżona swym charakterem do muzyki jaką zawiera.

Jeśli jesteś zainteresowany wyceną skontaktuj się z nami telefonicznie lub opisz swój projekt używając formularza na stronie kontakt.

Jeśli chcesz wydać płytę w standardowym opakowaniu, zapraszamy na stronę 24cd.pl